خدمات سرویس، تعمیر و نگهداری از سردخانه های برودتی

همواره تعمیر و نگهداری و در سرویس بودن تجهیزات هر مجموعه ای از مهمترین فعالیت های صنعتی می باشد. به دلیل ماهیت عملکردی سیستم های برودتی، تهویه مطبوع و سردخانه ها، اهمیت پشتیبانی، تعمیرات و نگهداری را دو چندان می کند. گروه مانی برودت با بهره مندی از تیم های متخصص، قابلیت ارائه خدمات سرویس، تعمیر و نگهداری در زمینه پشتیبانی، تعمیرات تجهیزات سیستم های برودتی و سردخانه، سیستم های تهویه مطبوع و چیلرها و زیرساخت برودتی ساختمان های تجاری و … را دارا می باشد.

امروزه کمتر کسی را می شناسیم که با تعمیرات و نگهداری تاسیسات ساختمان آشنا نباشد. سردخانه های صنعتی نیز همچون سیستم های تهویه و مطبوع ساختمان ها نیاز به خدمات سرویس، تعمیر و نگهداری، بازدیدهای دوره ای پس از پیاده سازی، نصب و اجرای پروژه ها دارند. خدمات سرویس، تعمیر و نگهداری از سردخانه های برودتی بسته به نوع آن سردخانه، خدمات مختلفی را شامل می‌شود.

خدمات سرویس، تعمیر و نگهداری از سردخانه های برودتی

تمام تمرکز متخصصین مانی برودت، بیش‌تر بر کاهش هزینه‌ها و کاهش زمان‌های توقف تجهیزات است. از این‌رو، متخصصین ما تلاش خود را در زمان نصب و اجرای پروژه ها خواهند نمود تا فعالیت‌های پیش‌بینانه و پیش‌گیرانه ای را برای جلوگیری از خرابی دستگاه‌ها و قطعات سیستم های برودت شما، منظور نمایند.

اگر به هر عنوانی نصب و راه اندازی سردخانه به درستی انجام نگرفته باشد، بخش خدمات سرویس، تعمیر و نگهداری با مشکلات فراوانی روبرو خواهد بود. به همین دلیل است که طراحی و نصب سردخانه بسیار کلیدی و مهم می باشد.


خدمات تعمیر و نگهداری از سردخانه های برودتی

سردخانه های برودتی نیز مانند سایر سیستم های تبریدی نیاز به سرویس و نگهداری دوره ای دارند. تنظیم قراردادهای خدمات سرویس، تعمیر و نگهداری از سردخانه های برودتی، یکی از بهترین راه هایی است که برای پیشگیری از خسارات سنگین مالی تعمیرات سردخانه ها می توان انجام داد. در اغلب مواقع هزینه هایی که برای انجام تعمیرات سردخانه پس از نصب و راه اندازی در کوتاه مدت پرداخت می شود، بسیار بیشتر از هزینه ای است که برای انجام سرویس های دوره ای سردخانه ها پرداخت می گردد.

سردخانه‌ها برای حفظ و نگهداری از مواد غذایی، پروتئینی، محصولات زراعی و صیفی جات و گل و گیاه می باشند. این امر خود نشان دهنده اهمیت بسیار بالایی است که سردخانه ها در حفظ و نگهداری مواد غذایی دارند. کوچک ترین عیب در سردخانه ها و سیستم های برودتی می تواند باعث ایجاد خسارات مالی بسیار سنگینی برای سردخانه داران و تولید کنندگان محصولات گردد.

متخصصین مانی برودت برای انجام هرگونه خدمات سردخانه از قبیل سرویس سردخانه، تعمیر سردخانه، اجرا و نصب سردخانه های صنعتی در سراسر ایران آماده همکاری می باشند. ما دارای مهارت و سال ها تجربه کاری درخشان می باشیم. تکنسین ها و متخصصین مانی برودت دارای تسلط کافی در زمینه ارائه کلیه خدمات ذکر شده در زیر می باشند.

طراحی، پیاده سازی و اجرای سردخانه های صنعتی فریونی

با انجام سرویس های دوره ای، تعمیر و نگهداری از آنها

طراحی، پیاده سازی و اجرای سردخانه های زیر صفری و بالای صفری

با انجام سرویس،تعمیر و نگهداری دوره ای

طراحی، پیاده سازی و اجرای سردخانه های ثابت و متحرک تجاری

با انجام سرویس های دوره ای،تعمیر و نگهداری از آنها

طراحی، پیاده سازی و اجرای انواع سردخانه های میوه، گوشت و ...

با انجام سرویس های دوره ای، تعمیر و نگهداری از آنها

طراحی، پیاده سازی و اجرای انواع تونل انجماد

با انجام سرویس های دوره ای، تعمیر و نگهداری مورد نیاز آنها

تامین قطعات و استفاده از تجهیزات با کیفیت

از معتبرترین برندها با گارانتی اصالت کالا

بازدید دوره ای و نگهداری پیشگیرانه

بازدیدهای دوره ای در یک برنامه زمان بندی برای حفظ عملکرد مطلوب در سردخانه ها و همچنین رعایت استانداردهای مربوط به تعمیر و نگهداری

پایش وضعیت و عیب یابی در سردخانه

با تجربه ای دیرینه در زمینه ی پایش وضعیت و عیب یابی سیستم های برودتی مانند سردخانه، چیلر، اتاق پیش سرد، تونل انجماد

برآورد ارائه خدمات مورد نیاز مشتری

همکاران ما پس از بررسی های صورت گرفته و عیب یابی سیستم و نیازسنجی امکانات اولیه، زمان ارائه خدمات مورد نظر به مشتری را تخمین می‌زنند.

انجام خدمات تعمیرات و نگهداری

کارکنان ما در تمامی ساعات کاری در طول هفته در دسترس هستند. در صورت بروز هرگونه خطای محتمل، برای توقف سیستم برودتی شما برنامه‌ریزی خواهند داشت

ارتباط با واحد فروش

هر گونه سوالی که ممکن است در مورد خدمات ما داشته باشید پاسخ می دهیم.

  • پشتیبان
    پشتیبان
    در دسترس از08:30 تا 16:30
    PhoneWhatsApp

Powered by TWChat