فراسکلد

شهرت فراسکلد در طراحی و ساخت پیشرفته ترین کمپرسورهای سمی هرمتیک با تکنولوژی امروزی ایجاد کرده است. واحدهای پیشرفته شرکت فراسکلد قادر به دستیابی به عملکرد فنی بی سابقه ای هستند که باعث گردیده این شرکت را به شریکی ایده آل برای اپراتورهای صنایع تبرید و تهویه مطبوع صنعتی تبدیل نماید.

پشت دستاوردهای بسیار این شرکت یک تیم برجسته وجود دارد که کاملاً بر تبدیل چالش ها به فرصت ها و توسعه راه حل های ارزش افزوده برای مشتریان خود متمرکز شده است. آنها با تاکید بر تحقیق و توسعه، گوش دادن و پاسخ به تغییرات در بازار، و قرار دادن نیازهای مشتریان خود در مرکز هر تصمیم طراحی، فلسفه روشنی از بهبود مستمر را حفظ می کنند. در شرکت فراسکلد، از یک فرآیند سیستماتیک استفاده می شود که در آن مهارت ها و دانش تیم فنی با روحیه قوی نوآوری، فناوری های پیشرفته و راه حل های سفارشی ترکیب شده است که کارایی، عملکرد بالا و پایداری را تضمین می کند.

تست تضمین کیفیت فراسکلد تضمین می نماید که مبردها و فناوری ها به‌روز هستند و از مشتریان در هر مرحله از چرخه عمر کمپرسور پشتیبانی می‌کند. از تجزیه و تحلیل مناسب ترین محصول برای استفاده مورد نظر و مقصد جغرافیایی گرفته تا طراحی، نمونه سازی و ارزیابی راه حل های سفارشی، تیم فراسکلد بر کیفیت در هر جنبه تاکید دارد.  قبل، حین و بعد از هر فروش، آنها متعهد به پشتیبانی فنی تزلزل ناپذیر هستند. تیم فراسکلد به خدمات سریع و با کیفیت بالا با تمرکز بر تداوم عملیات در تولید تبریدی  در هر نقطه از جهان افتخار می کند.

این کمپرسورها شامل انواع کمپرسورهای سمی هرمتیک رفت و برگشتی و اسکرو می باشد. همچنین این شرکت دارای کمپرسورهای رفتی و برگشتی بنام کمپرسورهای ضد انفجار نیز می باشد.

ارتباط با واحد فروش

هر گونه سوالی که ممکن است در مورد خدمات ما داشته باشید پاسخ می دهیم.

  • پشتیبان
    پشتیبان
    در دسترس از08:30 تا 16:30
    PhoneWhatsApp

Powered by TWChat