درباره ما

معرفی مانی برودت

شرکت مهرآوران نوین یکتا برودت (مانی برودت) با هدف تامین و ارائه کالاها و خدمات مورد نیاز متقاضیان، با ایجاد بستری بدون واسطه در زمینه صنایع  برودتی و تهویه مطبوع در کشور، پا به عرصه ظهور نهاد.

کارشناسان جوان و مجرب ما در گروه مانی برودت، با نگاه و رویکردی نو به صنعت، این امکان را فراهم آورده اند تا با مجموعه فعالیت هایی هدفمند، گامی بزرگ را برای برآورده کردن انتظارات مشتریان خود دنبال نمایند. ما در تلاشیم تا بتوانیم با ارائه طیف گسترده‏‌ای از معتبرترین برندهای صنعت تبرید و تهویه مطبوع درگروه‌‏های مختلف  کالاها و با همکاری نزدیک با تامین کنندگان‏ اصلی این کالاها درخواست های تخصصی و متفاوت مشتریانمان را برآورده سازیم. همواره یکی از اولویت‌های ما، ارائه محتوای فنی و تخصصی مورد نیاز متقاضیان با بالاترین استانداردها، برای سهولت در فرایند خرید می باشد.

کیفیت خوب، خدمات خوب و قیمت بهتر، پایه و اساس گروه ماست. ارائه قیمت‏‌های کاملا رقابتی و مناسب، همراه با کیفیت مطلوب خدمات از اهداف گروه مانی برودت محسوب می‌شود. ما همیشه خوشحالیم که شما و شرکت شما را در بین مشتریان خود می بینیم و همواره می کوشیم برای برطرف کردن دشواری «انتخاب»، «مقایسه» و «خرید»، کوتاهترین و مطمئن ترین مسیر با شرایطی لذت بخش را فراهم آوریم.

کیفیت خوب، خدمات خوب و قیمت بهتر، پایه و اساس گروه ماست. ارائه قیمت‏‌های کاملا رقابتی و مناسب، همراه با کیفیت مطلوب خدمات از اهداف گروه مانی برودت محسوب می‌شود. ما همیشه خوشحالیم که شما و شرکت شما را در بین مشتریان خود می بینیم و همواره می کوشیم برای برطرف کردن دشواری «انتخاب»، «مقایسه» و «خرید »، کوتاهترین و مطمئن ترین مسیر با شرایطی لذت بخش را فراهم آوریم.

شرکت مهرآوران نوین یکتا برودت (مانی برودت) رسالت خود را ارائه خریدی ارزشمند و متمایز برای مشتریان از طریق به کارگیری تکنولوژی های نوین در بستر وب و تامین کالای متنوع و با کیفیت، با قیمت مناسب در صنعت تبرید و تهویه مطبوع می داند.

در افق 1405، شرکت مهرآوران نوین یکتا برودت (مانی برودت) به پشتوانه و اتکای سرمایه انسانی خود و استوار بر پایه دانش روز و فناوری های نوین، به مجموعه ای پویا، ارزش آفرین و پیشرو جهت تامین کالا و ارائه خدمات در صنعت تهویه و تبرید تبدیل گشته؛ که از این طریق با اجرای برنامه های راهبردی در مدل کسب و کارهای تراز جهانی توانسته تجربه خریدی ارزشمند و متمایز را برای مشتریان و رابطه همکاری پایداری را با شرکای تجاری خود به ارمغان بیاورد.

موفقیت ما در گرو رضایت شماست

نوآوری
100%
تخصص
85%
اعتبار
90%
تجربه
75%
ارتباط با واحد فروش

هر گونه سوالی که ممکن است در مورد خدمات ما داشته باشید پاسخ می دهیم.

  • پشتیبان
    پشتیبان
    در دسترس از08:30 تا 16:30
    PhoneWhatsApp

Powered by TWChat