کرل (CAREL) یکی از رهبران جهانی در راه حل های کنترل برای تهویه مطبوع، تبرید و گرمایش، و سیستم های مرطوب کننده و خنک کننده تبخیری است. به لطف ترکیبی از پیشرفته ترین فناوری ها و خدمات سفارشی شده با هدف بهینه سازی عملکرد تجهیزات و سیستم ها، محصولات خود را طوری طراحی کرده که صرفه جویی در مصرف انرژی و کاهش اثرات زیست محیطی داشته باشد.

کرل (CAREL) در سال 1973 تأسیس شد. در سال 2021 درآمد تلفیقی 420.4 میلیون یورو (+ 26.8٪ بیشتر از سال 2020) را ثبت کرد. CAREL می تواند بر یک شبکه فروش و پشتیبانی مشتری گسترده و ساختار یافته تکیه کند. این گروه شامل 29 شرکت تابعه و 10 کارخانه تولیدی در سراسر جهان است.

راه حل های این شرکت در کاربردهای تجاری، صنعتی و مسکونی استفاده می شود. ادعای شرکت را می توان در شعار کرل، “کنترل بهتر، محیط بهتر”، کاملاً خلاصه می کند. این نشان دهنده نقطه شروع و هدف نهایی است که با هم فرآیند طراحی، تولید و بازاریابی محصولات و سیستم های کرل را در بر می گیرد. CAREL با مشاوره و فن آوری، تقاضاهای بازار را پیش بینی می کند و راه حل های کارآمد انرژی با عملکرد بالای تضمین شده را پیشنهاد می کند. بهبود مستمر روش عمل برند کرل می باشد.