نرم افزار های طراحی سردخانه

نرم افزار های طراحی سردخانه و صنعت تبرید برندهای مختلف این صنعت شامل، بیتزر، دانفوس، فراسکلد و … در این بخش قابل دانلود هستند.

نرم افزار بیتزر

نرم افزار طراحی سردخانه بیتزر

این نرم افزار توسط شرکت بیتزر جهت سهولت کار کاربران و راهنمایی برای انتخاب مناسب ترین کمپرسور بیتزر در سیستم های برودتی طراحی گردیده است. شما با در اختیار داشتن اطلاعات مختصری از انواع گاز مبرد یا ظرفیت سیستم برودتی، دمای تبخیر و … می توانید اطلاعاتی چون ظرفیت، ولتاژ و جریان کمپرسور، ابعاد کمپرسور و همچنین ظرفیت شارژ روغن کمپرسور و … را دریافت نمایید.

الزامات سیستم:

 • قابل نصب بر روی ویندوز 7,8,10
 • فریم ورک مایکرو سافت (Microsoft .NET-Framework 4.5.2) مورد نیاز است.

دانلود نرم افزار »

نرم افزار دانفوس

نرم افزار طراحی سردخانه دانفوس

نرم افزار کول سلکتور (Danfoss Coolselector®2) با طراحی بسیار ساده و کاربردی برای انتخاب کمپرسورهای دانفوس متناسب با نیاز مشتریان دانفوس برنامه ریزی گردیده است.

نرم افزار کول سلکتور به 7 زبان طراحی گردیده و قابلیت نصب بر روی سیستم های کامپیوتری مختلف را دارا می باشد.

این برنامه را می توانید از لینک زیر دانلود نمایید.دانلود نرم افزار »

نرم افزار فراسکلد

نرم افزار فراسکلد

این نرم افزار توسط شرکت فراسکلد (frascold) جهت سهولت کار کاربران و راهنمایی برای انتخاب مناسب ترین کمپرسور فراسکلد در سیستم های برودتی طراحی گردیده است.

استفاده از نرم افزار جدید فراسکلد بسیار آسان می باشد. همچنین این نرم افزار نتایج دقیق و پشتیبانی اپراتور را با تمام داده های لازم به همراه دارد. شما با این نرم افزار می توانید به اهداف زیر دست یابید:

 • انتخاب کمپرسور و واحد تغلیظ
 • جدول داده های عملکرد برای محصول انتخاب شده
 • محاسبه عملکرد در شرایط عملیاتی طراحی

به همین منظور لازم است فایل ‘setup.exe’ را در رایانه خود بارگذاری نموده، سپس فایل را طبق دستورالعمل های نصب نرم افزار اجرا کنید. پس از نصب، روی دکمه “Frascold Selection Software” کلیک نمایید.دانلود نرم افزار »

ارتباط با واحد فروش

هر گونه سوالی که ممکن است در مورد خدمات ما داشته باشید پاسخ می دهیم.

 • پشتیبان
  پشتیبان
  در دسترس از08:30 تا 16:30
  PhoneWhatsApp

Powered by TWChat