خدمات ما

خدمات مانی برودت

گروه مانی برودت پیشرو در خدمات تبرید و تامین کالاهای صنعت تبرید و تهویه مطبوع و ارائه راه حل های طراحی، پیاده سازی، نصب و راه اندازی سردخانه های صنعتی و آموزش برای انواع نیازهای مشتریان می باشد. ما به عنوان یک تیم، با ارائه محصولات و خدمات با کیفیت با مناسب ترین قیمت افتخار می کنیم. شرکای ما رهبران فناوری های جهانی می باشند، که به برتری در تولید محصولات با کیفیت و خدماتی که ارائه می دهند مشهور هستند. اولویت ما همواره این بوده که در کنار تجربه و تخصص فنی کارکنانمان، تمام تلاش خود را بکار گیریم تا در کمترین زمان ممکن انتظارات مشتریان را برآورده سازیم. ما می‌کوشیم مشارکتی فعال در رشد پایدار کشور داشته و بیشترین ارزش را برای ذینفعان خود خلق نماییم.

خدمات مانی برودت
customer

مشتریان ما در اولویت هستند

مشتریان ما در اولویت می باشند. مدیران گروه مانی برودت استراتژی خود را ایجاد بیشترین مزیت برای مشتریان و تامین رضایت خاطر آنها از خرید بنا نموده اند. ما تلاش می کنیم تا بتوانیم خدمات و عملکرد برجسته ای را به مشتریان خود ارائه دهیم. هدف اصلی ما، به عنوان یک تیم، ارائه بهترین ارزش در صنعت تهویه و تبرید به مشتریان برای خرید کالای با کیفیت در کمترین زمان می باشد.
quality

تامین کالای با کیفیت

گروه مانی برودت ماموریت خود را ارائه خرید ارزشمند در صنعت تهویه و تبرید به مشتریانی که هدف اصلی ما می باشند، می داند. ما متعهد می گردیم این مهم را از طریق تامین کالای مطلوب و با کیفیت با قیمت مناسب با به کارگیری تکنولوژی های نوین در بستر وب و از طریق فروش انجام دهیم. ما مفتخریم که توانایی خدمت برای تمامی کسب و کارهای این حوزه و صنعت های مشابه و نیازمند خدمات تبرید و تهویه را می توانیم ارائه نماییم.
future

آینده از آن شماست

ما نیازهای برودتی فعلی و آینده شما را ارزیابی می کنیم. با ارائه برنامه ای از نحوه انجام کار و زمان پروژه در کنار شما خواهیم بود. مهندسین متخصص ما نگرانی های شما را به صورت حرفه ای و فوری برطرف می سازند. در کوتاهترین زمان و با احترام پاسخگوی سوالات شما هستند. ما موفقیت خود را صرفا در گرو رضایت مشتریان خود می دانیم.
experiense

ما با تجربه هستیم و آموزش دیده ایم

تکنسین های مجرب ما خدمات بی نظیری را به مشتریان ارائه می دهند. ما طیف گسترده ای از محصولات اصلی و خدمات تبرید، از طراحی، نصب و پیاده سازی و خدمات نگهداری را در سبد حمایتی خود داشته و تمرکز و بودجه خود را صرف تامین حداکثر رضایت مشتریان خود می نماییم. گروه مانی برودت رعایت استانداردهای بالای ایمنی و کیفیت را از وظایف اصلی خود می دانند.
ارتباط با واحد فروش

هر گونه سوالی که ممکن است در مورد خدمات ما داشته باشید پاسخ می دهیم.

  • پشتیبان
    پشتیبان
    در دسترس از08:30 تا 16:30
    PhoneWhatsApp

Powered by TWChat